
Ilmoittautuminen päättyy 15.9.2023!

Ilmoittautumiset illalliselle 12.10.2023 mennessä!
Club Show Hollolassa 15.10.2023
Yhdistyksen perinteinen Club Show järjestetään Hollolassa 15.10.2023. Tuomarina toimii Karin Linde-Klerholm, kennel Rotojet's, Ruotsi.
Näyttely järjestetään LahenMurre -koulutushallissa (Puurtajantie 3, 15880 Hollola). 8.10.2023 Club Shown aikataulukirje
Club Shown numerolaput ja aikataulukirje on lähetetty osallistujille. Aikataulukirje on luettavissa myös tämän linkin takaa.
20.9.2023 Club Shown koiramäärät julkaistu!
Näyttelyyn on ilmoitettu yhteensä 53 jenkkiä! Kiitos kaikille ilmoittautuneille. Club Shown aikataulut julkaistaan lokakuun alkupuolella.
Koiramäärät:
- 9 pentua - 10 ascobia - 10 mustaa - 16 kirjavaa - 7 leikattuturkkista - 1 käyttöluokan koira
Muistathan myös Club Shown jälkeen järjestettävän yhteisen illallisen, kts. tarkemmat tiedot kuvan yhteydestä tältä sivulta.
Ilmoittautumismaksut jäsenille: 1. koira 35€ 2. jne. koira 32€ Pennut & veteraanit 30€ Yli 10-vuotiaat vet. luokkaan ilmoitettuna ilmaiseksi Leikattuturkkiset ja käyttöluokka 15€ Junior Handler ja parikilpailu 10€ | Ilmoittautumismaksut ei-jäsenille: 1. koira 41€ 2. jne. koira 38€ Pennut & veteraanit 36€ Yli 10-vuotiaat vet. luokkaan ilmoitettuna ilmaiseksi Leikattuturkkiset ja käyttöluokka 20€ Junior Handler ja parikilpailu 10€ |
Ilmoittautuminen 17.9.2023 mennessä (ilmoittautumisaikaa jatkettu pe 15.9.2023 aikana):
- Netti-ilmoittautuminen
TAI
- Lähetä Club Show ilmoittautumislomake sähköpostilla: koivisto.kl.marjatta@gmail.com
HUOM! Maksutosite liitettävä ilmoittautumisen mukaan!
Ilmoittautumismaksut tilille:
FI 33 5033 0320 0244 90 / Amerikancockerspanielit ry (viitteeksi viestikenttään teksti Club Show).
Tiedustelut:
- Sähköpostitse jenkkiyhdistys@gmail.com Kasvattajat! Yhdistys haluaa kannustaa kasvattajia tuomaan kasvattejaan esille yhdistyksen näyttelyihin. Niinpä hallitus on päättänyt seuraavasta edusta kasvattajille: "Jokaisesta yhdistyksen näyttelyyn ilmoitetusta kasvatista kasvattaja saa 2€ etusetelin / ilmoitettu kasvatti. Edun voi käyttää saman ja seuraavan kalenterivuoden aikana yhdistyksen tapahtumailmoittautumisiin tai mainoksiin Jenkki-lehdessä."
|